Reference

Seriózní jednání, ochota, upřímnost, vytrvalost. Ze své zkušenosti mohu doporučit paní Jitulku Jedličkovou, nezklame Vás.

Jitka Leikepová

Dobrý den, moc ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala paní Jitce Jedličkové za spolupráci při koupi bytu, za její vstřícnost, solidnost při jednání a lidskou slušnost. Byla jsem s její prací nadmíru spokojená a velmi ráda bych ji tímto způsobem doporučila dalším zájemcům o koupi, či prodeji nemovitosti, s paní Jedličkovou je radost spolupracovat.

Jitka Ganzwohlová

Díky paní Jitce za vynikající a profesionálně odvedenou práci při prodeji pozemku. Tak si představuji spolupráci s realitním makléřem.

Renata

Paní Jedličkovou jsem oslovila při prodeji svého majetku již opakovaně a vše vždy proběhlo rychle, naprosto bez problémů a k mé úplné spokojenosti. Paní Jedličková je velmi profesionální, příjemná, milá a ochotná. Věřím jí a mohu se na ni stoprocentně spolehnout. Všem bych přála, ať už při prodejích nebo nákupech, takového realitního makléře. Její služby mohu opravdu jen doporučit. Paní Jedličková děkuji za všechno!!!

Iva Lacinová

Děkujeme paní Jedličkové za perfektně odvedenou práci. Přístup paní Jedličkové byl opravdu profesionální, vše dopadlo k naší spokojenosti. Reality Pro radost, zastoupené paní Jedličkovou mohu jen doporučit.

Jaroslava Sobotková