Masáž Raindrop

Masáž Raindrop je aplikace esenciálních olejů terapeutické kvality společně s technikami zaměřenými na reganeraci páteře a meziobratlových plotének. Zlepšuje imunitu, vylaďuje náš emoční systém a mysl. Esenciální oleje, které se při technice používají se aplikují neředěné a nechají se dopadat na kůži po kapkách z určité výšky.
Obsahem jsou dvě techniky prověřené věky. Jedná se o tibetskou reflexní terapii Vita Flex a techniku lakotských šamanů ke stimulaci neuroreceptorů v kůži zvanou Effleurage (Jemná masáž špičkami prstů.Otevře tak celý systém v těle. Indiáni ji aplikovali při polární záři, která je zde nahrazenaesenciálními oleji jedinečné kvality). Tím zvyšuje terapeutický účinek.
Nejdříve jsou ošetřena chodidla. Esenciální oleje se vtírají postupně a speciálním hmatem se vpraví na místo určení. Pak se pracuje na zádech. Esenciální oleje se kapou z určité výšky. Ošetření trvá 70 - 90 minut. Jsou použity EO oregána, tymiánu, bazalky, cypřiše, libavky, majoránky, máty peprné a třech směsí, které podporují, ochraňují a prohlubují účinek.
Dr. Gery Young vyvinul techniku Raindrop na základě svého zranění páteře. Jeho životní cesta ho přivedla k výzkumu éterických olejů a k praktikám starých kultur Tibeťanů, Indiánů a Egypťanů, kde pobýval. Technika Raindrop byla oficiálně přijata v roce 1989 a po celém světě je používána maséry, chiropraktiky a dalšími odborníky pro nápravu výchylek páteře. 
Je vhodná téměř pro všechny. Není vhodná pro ženy v těhotenství a kojící ženy. Terapie je individuální záležitostí a volba olejů na ošetření je proto také individuální. Ošetření vždy předchází pohovor.


Doporučuji k jarní únavě a náchylnosti k onemocnění při jarních výkyvech počasí
Thieves spray - Zloděj
Proč se jmenuje zloděj?
Směs byla vytvořena na základě výzkumu dle legendy z 15.století.
Používali ji zloději, kteří vykrádali hrobky a okrádali mrtvá těla nakažená morem. Zadržení zloději, výměnou za mírnější trest museli prozradit složení bylin, které je chránilo před nakažením a tudíž před jistou smrtí.
Navíc tato směs velmi silně podporuje imunitní systém. Unikátní ještě je, že suroviny jsou od firmy Yang Living, která si sama pěstuje byliny v částech světa, které nejsou kontaminované, mají speciální sběr i destilaci.
Složení:
Hřebíčkovec kořenný, citron, skořice, eukalyptus radiata, rozmarýna. Tato směs je ve spreji a můžete ji mít neustále k dispozici.
Použití:
Na veřejných místech, na toaletách, v zaměstnání, stříknutím na vlastní oděv jste neustále chráněni, při bolestech v krku, při únavě, na bolesti kloubů, na plísně nehtů, a další.
Mnohokrát zachránil moje kočky od antibiotik, když přišli z terénu zranění od kousnutí krysy nebo jiného nakaženého zvířete. Je malý a šikovný do kabelky. Je to velký pomocník pro ty, kdo má malé děti, nebo často cestuje.
Objednat si jej můžete na adrese jitka.bria@gmail.com
Cena: 359,- obsah: 29ml + poštovné 55,-
.

Košík