Masážní terapie Awakening

Masážní terapie Awakening je velmi jemná a energeticky silná masáž hlavně zad, chodidel, hrudníku a hlavy, která působí na vaše zdraví a vitalitu. 

Probouzí tělo, které zaktivováním kundalini energie, harmonizuje.  Oživuje žlázy s vnitřní sekrecí, které produkují potřebné hormony, uvolňuje dráhy meridiánů, jimiž proudí energie k ledvinám, játrům, srdci, plícím, střevům, žaludku, mozku.

Masážní terapie Awakening vám také pomáhá v situaci, kdy stojíte na místě a nemůžete se rozhodnout, kterým směrem vykročit. Dává do pohybu věci kolem vás, aby nabraly směr a vy měli sílu je uskutečnit. Propojuje vás s vašim záměrem. Po masáži získává člověk pocit nadhledu a chutě do života. Masáž dobíhá ještě několik dnů.

Je určena těm, kteří se chtějí posunout sami ve vědomí a zdraví. 

S každou další masáží se účinek prohloubí a umožní tak propustit z těla uložené strachy, traumata, ublížení a různé druhy napětí, která by jinak poškozovala zdraví i život. Moje vlastní zkušenost a zkušenosti z praxe mne přivedly na kombinace, které doporučuji a které zohledňuji i cenově. Jsou pod názvem Harmonizační balíček.

Po masážní terapii jste připraveni pustit se do Životních map a do důsledku odtranit staré vzorce z dětství, deprese, rodinná traumata... viz. Životní mapy

masážní terapie Awakening  na Cestách k sobě

https://www.youtube.com/watch?v=X74DWmHYATA

http://cestyksobe.cz/nicol-kozakova-nada-glacova-zdenka-tovarkova-zivot-v-jednote/7122

http://cestyksobe.cz/awakening-cesta-k-vedomemu-poceti-rodicovstvi-zenstvi-vztahum-a-zivotu/11226

http://cestyksobe.cz/pravdou-k-lasce-nikol-kozakova-veronika-vykydalova-mgr-radka-rossaline-smicovska/15779

Košík