Zpětná vazba od klientů

Jelikož ráda na sobě zkouším různé věci. zúčastnila jsem se u paní Jitky, na doporučení od mé kamarádky, Map života a masáže Awakening i Raindrop. Po každé mapě došlo v mém životě ke změně a pochopení situace a následné úlevě. Již 15 let jezdím na různé akce, ale tady jsem zažila jeden z nejsilnějších zážitků. Po Životní mapě a následovala masážní terapii Awakening. Bylo to velmi silné a příjemné. Cítila jsem, že jsem jiná. Následující dny jsem se pohybovala jakoby jinde. Nejprve jsem z toho byla pár dní trochu zmatená, než se to usadilo, ale byly tam neuvěřitelné zážitky.

Jsem velmi ráda, že jsem k paní Jitce jela. V den odjezdu do Prahy na další mapu a masáž Awekenink jsem již od rána cítila, že jakmile tam pojedu, něco v mém životě skončí a já měla pocit, že nechci aby něco odcházelo. Jelikož to co mělo odejít již důvěrně znám. Byla to moje určitá jistota i když mi s ní nebylo dobře. Bylo mi z toho smutno. Pak jsem si ale řekla, že je čas nechat ty věci odejít ,aby mohly přijít věci nové, a tak jsem do Prahy vyrazila. Nyní jsem velice vděčná, že jsem tam jela a doporučuji k vyzkoušení i ostatním.

Ještě chci dodat, že paní Jitka má jemný a láskyplný přístup k lidem, takže je tam velice příjemné a bezpečné prostředí, za což jsem jí moc a moc vděčná.         Jitka. K. 31.1. 2016

----------------------------------------------

Dobrý den, paní Jedličková,

Ráda bych se s vámi podělila o postřehy z Životních map. Po nakreslení několika map musím říct, že můj život se obrátil k lepšímu. Není to  tak, že bych vyhrála loterii, ale můj vnitřní svět je klidnější, jasnější a vyrovnanější. Musím také říci, že ten klid se přenáší do situací v kterých bych dříve byla nesvá či bych si to vztahovala na sebe. Je to velice osvobozující být sám v sobě a nedívat se ven. Také cítím obrovskou úlevu a úctu k mým předkům.

Jsem moc ráda, že se změnil můj pohled na všechny blízké lidi a teď mě moc baví pozorovat co se dějě a jak se vše odehrává.

Moc vám děkuji

S láskou,

Andrea

PS: Je úžasné, že díky životním mapám jsem si na vše přišla sama a nikdo mi nemusel říkat co je správné a jak by to mělo být. Je to úžasné.


0

 .