Obecné informace o Životních mapách

Ocitáme se v různých životních situacích a jednáme jak nejlépe umíme. Následky si pak neseme po celý život. Obzvláště se to týká dětí.

Jak se vypořádat s rozvodem nebo na rozvod připravit svoje děti, změnu místa při přestěhování, chová-li se dítě neklidně nebo je označováno za hyperaktivní, děti s ADHD a další a další ojedinělosti. Životní mapu si mohou nakreslit děti už od 4 let.

Životní mapy jsou určeny i dospělým. Ukazují na vzorce, které jsme přijali v dětství. Dokáží zdiagnostikovat příčinu potíží, ve kterých se klient nachází. Ať už je to zdraví, sebedůvěra, finanční problémy, navazování vztahů, deprese, agresivita, závislosti,nespokojenost v zaměstnání a jiné disharmonie, utrpení a vyčerpanost. Klient pracuje sám pod vedením lektora. Není mu nic podsouváno. Metoda je hravá a klient dostane velmi rychle obraz, prožitek, uvědomění. Už při prvním odkrývání dochází k transformaci na buněčné úrovni a tento proces končí 21 dnem. U dětí stačí většinou jedna mapa k tomu, aby se vše vyčistilo a dostalo do rovnováhy. U dospělých je ochranných "slupek"o něco víc, proto většinou jedna mapa nestačí. Každý jedinec je individuální, nelze tedy počet map pro dospělé určit.

Životní mapy jsou dalším krokem k dětem, rodičům a dospěllým, aby se běžný život stal radostným pro všechny zúčastněné. Je určen také těm, kteří hledají sami sebe.

Životní mapy pro partnery

Pro páry, kteří touží žít naplněný vztah.

Pro páry, které mají problémy.

Pro páry před rozvodem.

Pro páry, které se právě seznámily.

Pro páry, které nechtějí předávat svým dětem utrpení.

Pro páry, které chtějí být svým dětem tím nejlepším vzorem.


Životní mapy v kombinaci s masážní terapií Awakening

Pokud jste v procesu Životních map, doporučuji, absolvovat hodinovou masážní terapii Awakening, která uvědomění ještě prohloubí a procesu 21 dnů ještě více napomůže. 

Měla jsem klienta, který přišel na ŽM velmi nadšený a měl velké očekávání. Po dokončení ŽM jeho očekávání přehlušilo to, co mu mapy odkryly a byl zklamaný a očividně rozčarovaný. Na doporučení absolvoval masáž Awakening a bylo velmi hezké pozorovat jeho proměnu. Také se prohloubila důvěra v proces, který běžel. Na dalších ŽM už šlo všechno dobře. Ráda na to vzpomínám. 

Jedna z klientek měla velmi těžké dětství a během procesu Životních map prožívala velkou únavu. Na doporučení absolvovala vždy po mapě masážní terapii. Průběh procesu 21 dnů po mapě byl mnohem snadnější a její energii naopak navýšil. V energetickém nadhledu pak byla schopna vidět souvislosti v dětství se současným životem.

O masážní terapii více zde.

Transformační balíček za zvýhodněnou cenu.

Kombinuje Životní mapy a masážní terapii. Jedno podporuje druhé. ŽM přeprogramovávají buněčnou úroveň a masáž Awakening mění neurobiologii v mozku a rozpouští energetické bloky v těle, které mohou zadržovat potlačené bloky z dětství. Ve výsledku člověk začíná rozumět sám sobě, dovoluje si být sám sebou, začíná si sebe víc vážit. Je schopen se podívat na svoje strachy, deprese a jiná omezení. Dokáže vystoupit z kruhu, vidět svoje utrpení a vykonat změnu. Tato kombinace je směr ke šťastnému a harmonickému životu. 

Co jsem, to přitahuji do života.


0

 .