Balíčky

         přihlášky jitka.bria@gmail.com


Imunitní balíček

 Opakovaná aplikace esenciálních olejů Yang Living se speciální technikou navodí v těle silnou imunitní schopnost        eliminovat nežádoucí patogeny, plísně, viry. Má blahodárný vliv na páteř a svalový tonus.

 3x masáž Raindrop .......................................................................................................................................................................................................3.000,-      (šetříte 600,-)

 

Harmonizační balíček

 Probudí skrytý potenciál. Dostanete se ke svému zdroji síly a rovnováhy. Sebeúcta, sebeláska. Uvolňuje psychické napětí    a stres.

 3x masážní terapie Awakening 120 min. ................................................................................................................................................................. 3.870,-      (šetříte 600,-)

5x masážní terapie Awakening 120 min. ................................................................................................................................................................... 5.900,-    (šetříte 1.500,-)

 

Transformační balíček  

Kombinbuje Životní mapy a masážní terapii. Jedno podporuje druhé. ŽM přeprogramovávají buněčnou úroveň a masáž Awakening mění neurobiologii v mozku. Ve výsledku člověk začíná rozumět sám sobě, dovoluje si být sám sebou a má sebeúctu. Dokáže se podívat na svoje strachy, deprese a jiná omezení. Dokáže vystoupit z kruhu, vidět svoje utrpení a vykonat změnu.   Tato kombinace je směr ke šťastnému a harmonickému životu. Co jsem, to přitahuji do života.

3 Životní mapy+1x 60min.masáž Awakening............................................................................................................................................................. 6.000,-      (šetříte 850,-)

3 Životní mapy+3x 60min.masáž Awakening .............................................................................................................................................................7.350,-            ( šetříte 1.200,-)

 

0

 .